Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám v plotě 6 pětimetrových tůjí (druh nevím), zbytek 1,5 m tuje smaragdy. Před dvěma lety začaly usychat. Protože mezi nimi byly větší vzdálenosti, nasaadili jsme mezi ně obyčejné tuje. Z nějakého důvodu začaly schnout i tyto, ale takovým zvláštním způsobem. Začíná to od spodu od kmene a postupuje to ven a výš. V současné době jsou smaragdy víceméně suché, sem tam vyčuhuje zelená větvička, ale ještě mají asi 30 cm krásně zelený vršek (ikdyž i ten začíná zevnitř prosychat). Vloni jsme na zahradu nasadili 4 větší cypřišky a 6 jasně zelenožlutých tují - druh nevím (na opačný konc zahrady než tuje plotu). Začaly schnout i tyto stejným způsobem. A ozval se soused, že má podobný problém. Poctivě zaléváme, máme zavlažování, hnojím, i hořkou solí jsem je už postříkala, ale nic. Měla jsem doma i zahradníka, ale ten říkal, že ho nic nenapadá (rez prý to není) a postříkal mi je nějakým širokospektrálním postřikem. Nepomohlo to. Nevíte náhodou někdo, co mým tůjím může být?? A dnes jsem zjistila, že mi nějak divně začíná prosychat i stříbrný smrk. Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika