zasychající listy jabloní



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 25.216 (?) 
2.9.2020 16:58

Hnědnoucí listy... nevím... Podkopníčkům vyhovuje omezování chemických postřiků. Proto se jim začíná dařit. Až moc...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 91.196 (?), 3.9.2020 7:55

Jako nepřítel chem.ochr. prostředků jsem s lítostí použil a následně s pokorou uznal pozitivní vliv Acrobatu na plíseň br.na rajčatech. Když se trefí vhodné počasí a můj volný čas, tak stříknu broskvoně proti kadeřavosti-vyjde max.obrok- ikdyž se někdy tak nestalo, nebyl výskyt fatální. Podkopníčci mě netrápí-není jich mnoho, škoda spíš estetická, na mladých stromcích více okem zjistitelná, na větších str.úplná banalita, spíš zajímavost, rarita. Většině problémů se škůdci se dá utéci dobrou agrotechnikou-fyz., finanční a časová náročnost s chem.postupy cca 50 ku 50i! Jistě je více faktorů, které rozhodují o potřebě použít takové, nebo jiné formy ochrany našeho pěstitelského snažení, ale motyka nebo kartáč málokdy přeletí hranice našeho pozemku-což se u kapének, mlhoviny nešikovného kropiče státi můžewink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.231 (?), 3.9.2020 16:27

Dobrý den, podkopníčky jsem taky vyhodnotil jako zanedbatelnou škodu. Co se týče Acrobatu jakožto postřiku proti plísním, uniklo mi jak se tato část Vašeho příspěvku týká mé situace? O plísně se tu myslím nejedná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 4.9.2020 10:53

...reakce na chemika Kukiho...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika