Výstava ovocia Madrid🍎



host - 236.1 (?)
4.10.2023 19:39

O něco blíž je to tento týden od čtvrtka do neděle do Olomouce na Hortikomlex. Expozice vypadají podobně a odrůdy lze dopěstovat i u nás. 

https://www.kudyznudy.cz/akce/podzimni-flora-olomouc-2020-hortikomplex

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 31.109 (?), 4.10.2023 18:41, zobrazeno: 1423x

Už druhý deň prebieha výstava v Madride, je tam toho veľa návštevnosť vysoká, krásne videá dám pár fotiek z výstavy niektoré firmy dali zábery zo sadov.

Výstava Madrid
Výstava Madrid










Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 31.109 (?), 4.10.2023 18:47

Dalšie foto. 

Výstava
Výstava













Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 236.1 (?), 4.10.2023 19:39

O něco blíž je to tento týden od čtvrtka do neděle do Olomouce na Hortikomlex. Expozice vypadají podobně a odrůdy lze dopěstovat i u nás. 

https://www.kudyznudy.cz/akce/podzimni-flora-olomouc-2020-hortikomplex

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 31.109 (?), 4.10.2023 21:03

Môžeš dať foto a zaujímavý príspevok na Slovensku celý mesiac prebiehali výstavy a tú nikto nič nedá skapal pes.Poliaci na výstave tam dávali toho veľa aj pekné videá.

Výstava
Výstava




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.103 (?), 4.10.2023 21:33

...skapal pes. Tak to jste odhadl dobře. Pojďme tedy diskutovat? Ano, na fotkách nádherná jablíčka, spousta pánů, ještě víc názvů nových vyšlechtěných odrůd. Co z toho mohu použít v mém sadu, pane Korzáre? Kterou z těch odrůd si můžu naroubovat a po pár rocích ochutnat, abych sám posoudil, jestli je opravdu tak chutná, jak se píše? Samozřejmě bych je rád odzkoušel sám. Podnoží k naroubování mám dostatek a roubování a očkování mi nedělá potíže. Ale kde sehnat rouby? Neberte si to osobně, pane Korzáre, jen se snažím přijít na kloub tomu, proč tady skapal pes. Možná proto, že si místní diskutéři uvědomují, že prakticky všechny nové zde na fotkách prezentované odrůdy jsou pro hobby zahrádkáře a sadaře nedosažitelné.  A obdivuji Váš entuziazmus.  A rád si naroubuji nějaké novinky, které pěstujete, neposkytl byste mi prosím na jaře rouby nových odrůd, které už máte? Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 31.109 (?), 5.10.2023 18:35

Pán Walter bolo to myslené na výstavy na dedinách a mestách, keby ste vydel koľko záhradkárov tam predstavuje svoje odrody bol by ste milo prekvapený. Niektoré odrody čo sú na výstave mám alebo budem mať vrúble v januári. Novinky neposielam sú drahé taško sa dajú zohnať napríklad jabloň Swing Xeleven stojí jeden vrubel 5 očiek 100 EUR.Poslal som veľa kámošom z Česka veľa odrôd a oni zasa mne meníme veľa odrôd, koštujeme každý rok na Morave v Januári u šľachtitela Buzrlu každý prinesie na koštovku niečo zaujímavé. Teraz chcem cez známeho čo pracuje vo Švajčiarsku kúpiť hrušku Fred stojí 100 EUR nesmie sa vyvážať z ich krajiny ale už máme odtiaľ marhulky takže by to malo dobre dopadnúť.

Dnes priateľ záhradkár zo zahraničia má 200 odrôd hrušiek dal prvú úrodu jablká Kisabel bude mi musieť poslať vrúble, musíte niečo mať aby ste ich zaujal a chcú tiež od vás niečo zaujímavé. 

Kisabel
Kisabel








Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika