Luiza, Venice, Isadora 🍎



KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (230) - 57.25 (?) 
12.9.2023 11:11, zobrazeno: 674x

Toto je už 3 rok čo Talianská spoločnosť prectavuje tieto vynikajúce odrody odolné voči chorobám. 

Jablká
Jablká







Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (230) - 57.25 (?), 12.9.2023 17:51

Preto tu dávam niečo nové aby záhradkári poznali novinky odolné voči chorobám aspoň čiastočne, Talianský a iný pestovatelia sa tiež pochválil krásnou úrokov.

Novinky
Novinky




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1751) - 168.103 (?), 12.9.2023 21:04

Pane Korzáre, promiňte mi mou troufalost ale kde jste vyčetl, že to jsou novinky odolné chorobám? Na Vašich přeposílaných a přeložených textech nic takového není napsané a na stránkách Gruppo Rivoira také nic. Tak proti čemu jsou odolné? Tak jasně, že se tak blbě ptám!  Mimochodem, kdyby mi někdo z těch jabloní nabídl větvičku, rád bych si jí narouboval nebo naočkoval abych sám na vlastní chuťové buňky posoudil, jak ta jablíčka chutnají, když už při utržení jsou ke konzumaci. Stejně tak bych měl rád pro své potěšení i roub SweeTango, tak kdybyste byl tak laskav, nebo pan Mičurin, který si určitě tenhle příspěvek přečte, kdybyste mi někdo z Vás vyhověl a zaslal na jaře větvičku té úžasné novinky. Předem děkuji za odpověď, Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika