Dnes posledné obrané🍎



KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (226) - 49.56 (?) 
26.10.2023 18:40, zobrazeno: 1470x

Stihli sme posledné jablká obrať pred dažďom mohli zostať ešte dlhšie ale osy ničia ovocie nebolo načo čakať.

Oberačka
Oberačka






Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 234.50 (?), 27.10.2023 10:38
Pane Korzáre, některé ty stromečky jsou hóóódně přeplozené. Probírka plůdků vám asi moc neříká... Takhle ty ubohé stromečky rychle umoříte. Nebo v lepším případě si zaděláte na alternaci...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.103 (?), 27.10.2023 11:44

Tohle vypadá jako kritika. Zbytečná. Mně se úroda pana Korzára líbí. Především je vidět, že to jsou stromky na jeho zahradě, které narouboval a vypěstoval. Jak je bude pěstovat dál, je jeho věc. Narouboval a zapěstoval jsem už spoustu stromků a tak vím, že to zase tak jednoduchá záležitost není. Proto mám obdiv a uznání s každým, kdo si vypěstuje stromek od sehnání a vypěstování podnože, naroubování roubu, až po zapěstování korunky. Je to něco úplně jiného, než když se zakoupí u prodejce hotový stromek, který už následující rok zaplodí. S jakými stromky vypěstovanými od naroubování až do zapěstování korunky a s úrodou se můžete pochlubit vy, 234.50, abychom mohli srovnávat? Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.72 (?), 27.10.2023 12:08

A vy jste někde zaznamenal kritiku stromků? Nevidím jediné slovo kritiky na stromky. Čtu jen upozornění na nedostatečnou probírku plodů, která pravděpodobně způsobí v příštích letech alternaci nebo oslabí růst. Naprosto oprávněná připomínka. A nesmělý dotaz k tomu - když jsem narouboval a vypěstoval přes 200 stromů, dovolíte mi zde diskutovat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.103 (?), 27.10.2023 12:23

Vážně jste narouboval a vypěstoval přes 200 stromů? Tak to už jste zkušený sadař, viďte? Nemohl byste ostatním také ukázat své výpěstky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 131.141 (?), 27.10.2023 12:43

Ano, narouboval jsem je vážně i nevážně, spíš ale nevážně, neberu to jako něco zásadního ve svém životě. Ano, jsem zkušený sadař. Ano, svým přátelům a známým je ukazuji a poskytuji jim ovoce. Nemám problém je předvést komukoli, kdo jde kolem. A ano, probírku plodů pravidelně provádím, proto připomínku 243.50 pokládám za dost užitečnou.

A co vy, neměl byste taky něco k tématu? Nebo jste se rozhodl jen napadat diskutujího za dobře míněnou radu, a jako samozvaný moderátor zde každého lustrovat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 19.9 (?), 27.10.2023 12:55
Kovaříku ty máš zas nějakej stihomam, že tě někdo napadá a lustruje
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika