Dnes posledné obrané🍎



host - 234.50 (?)
27.10.2023 10:38
Pane Korzáre, některé ty stromečky jsou hóóódně přeplozené. Probírka plůdků vám asi moc neříká... Takhle ty ubohé stromečky rychle umoříte. Nebo v lepším případě si zaděláte na alternaci...
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (225) - 49.56 (?), 26.10.2023 18:40, zobrazeno: 1464x

Stihli sme posledné jablká obrať pred dažďom mohli zostať ešte dlhšie ale osy ničia ovocie nebolo načo čakať.

Oberačka
Oberačka






Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.50 (?), 27.10.2023 10:38
Pane Korzáre, některé ty stromečky jsou hóóódně přeplozené. Probírka plůdků vám asi moc neříká... Takhle ty ubohé stromečky rychle umoříte. Nebo v lepším případě si zaděláte na alternaci...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 27.10.2023 11:44

Tohle vypadá jako kritika. Zbytečná. Mně se úroda pana Korzára líbí. Především je vidět, že to jsou stromky na jeho zahradě, které narouboval a vypěstoval. Jak je bude pěstovat dál, je jeho věc. Narouboval a zapěstoval jsem už spoustu stromků a tak vím, že to zase tak jednoduchá záležitost není. Proto mám obdiv a uznání s každým, kdo si vypěstuje stromek od sehnání a vypěstování podnože, naroubování roubu, až po zapěstování korunky. Je to něco úplně jiného, než když se zakoupí u prodejce hotový stromek, který už následující rok zaplodí. S jakými stromky vypěstovanými od naroubování až do zapěstování korunky a s úrodou se můžete pochlubit vy, 234.50, abychom mohli srovnávat? Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.72 (?), 27.10.2023 12:08

A vy jste někde zaznamenal kritiku stromků? Nevidím jediné slovo kritiky na stromky. Čtu jen upozornění na nedostatečnou probírku plodů, která pravděpodobně způsobí v příštích letech alternaci nebo oslabí růst. Naprosto oprávněná připomínka. A nesmělý dotaz k tomu - když jsem narouboval a vypěstoval přes 200 stromů, dovolíte mi zde diskutovat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 27.10.2023 12:23

Vážně jste narouboval a vypěstoval přes 200 stromů? Tak to už jste zkušený sadař, viďte? Nemohl byste ostatním také ukázat své výpěstky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 131.141 (?), 27.10.2023 12:43

Ano, narouboval jsem je vážně i nevážně, spíš ale nevážně, neberu to jako něco zásadního ve svém životě. Ano, jsem zkušený sadař. Ano, svým přátelům a známým je ukazuji a poskytuji jim ovoce. Nemám problém je předvést komukoli, kdo jde kolem. A ano, probírku plodů pravidelně provádím, proto připomínku 243.50 pokládám za dost užitečnou.

A co vy, neměl byste taky něco k tématu? Nebo jste se rozhodl jen napadat diskutujího za dobře míněnou radu, a jako samozvaný moderátor zde každého lustrovat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 19.9 (?), 27.10.2023 12:55
Kovaříku ty máš zas nějakej stihomam, že tě někdo napadá a lustruje
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika