Bohemia nepřekonaná



   Předchozí příspěvky  |  <  11   
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?) 
23.9.2023 13:28

Bohemia - 2023 - volný zákrsek

Letos hůře vybarvené.Sklízím vždy kolem 20.září.Nečekal jsem na úplné vybarvení.Hojně napadána hmyzáky a když začaly padat i zdravé plody, šly dolů.Mírné podtržení nevadí, prodlouží se doba skladování a na kvalitu u této odrůdy nemá vliv.U většiny plodů letos rzivý pruch způsobený dubnovými mrazy a týká se to více odrůd.Pouze estetická záležitost bez vlivu na kvalitu plodů.Raději proužek než žádné ovoce co vidím v okolí.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Bohemia
Bohemia








Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 91.196 (?), 23.9.2023 14:08

Mičurin II-známka kvalityyes. Tím výrazem pro proužek jste mě vrátil o desítky let proti proudu času-výskyt na límci košile se řešil jeho namočením v lavoru, trochou Jelena a kartáčkem či mnutím, proužek na spodním prádle jinocha znamenal, že utekl týdencheeky, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 23.9.2023 16:12

Jo jo jo vzpomínám pane SPCH.Já jsem měl to štěstí, že jsem vyfasoval bílé vycházkové košile než ten nesmysl po roce zrušili.Místo Jelena tubu přípravku na jehož název si nevzpomínám a kartáček.To byla fuška, zvláště když byla v Klecanech věčně suchá hygiena.Voda prostě netekla a za proužek na límci se na vrátnici místo vycházky vracelo na ubikace.

Zahradě a proužkům zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 23.9.2023 17:46

Trimin nesl ten kluzký zázrak jménoenlightened. Výborně posloužil, navíc mě i rozesmál-to když si jím opilý mazák vyčistil zuby-pochvaloval si, jak krásně pěnícheeky. Ale ať tu nezlobím příliš-Bohemii mám druhým rokem vštípenou na bok velmi staré noname jabloně, chytla se, roste pěkně, snad se ve 24 r. předvedecool, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika