Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny zahrádkáře. Protože jsem tady načerpala spoustu užitečných rad, tak taky jednu přidám. Měla jsem v létě mladé stromky přemšicováné, jako spousta jiných a v zoufalství jsem skusila recept, který mi přišel e-mailem a on skutečně FUNGUJE!!! Musím říct, že jsem tomu moc nevěřila. Recept je:  1 litr vody svaříme s 5 dkg na hodně drobounko nasekanými chilli papričkami- čím pálivější- tím lepší, společně povaříme 2 minuty a necháme do druhého dne. Druhý den přecedíme a přidáme panáka alkoholu... já dala vodku. Pak bohatě postříkáme napadené rostliny- nejlépe jemnější mlhou z rozprašovače. Nevím, jestli je zabily ty papričky, nebo měly otravu alkoholem, ale pochcípaly. Pánům se možná bude třást ruka při přidávání alkoholu... nelitujte... dejte tam třeba něco, co nikdo nechce, ale čistou pálenku!!!...nojo, ale kdo ji nechce co??? Chemické postřiky jsou drahé a když to jde bez nich- tak proč ne. Ať se vám všem daří.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika