Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Velice rád bych věděl na čem máte ty Vaše Jonathány. Ja je mám na bujných podnožích a tam se mi Jonatháni na silný řez mstí silnou reakcí vyhnáním plno mladých větví a silným snížením úrody. Ale u červené mutace Jonared mám právě opačné výsledky silně podobné tem Vašim. Jonared mě roste slabě je celorudě vybarvený a velice plodný a to i na A2. Klasický Jonathán je podle mého pozorování a rad starých sadařú lépe neřezat vubec jenom trochu probrat. Aleje Jonathánů, které tu máme i v aleji kolem cest to také potvrzují. Mají o hodně vyšší úrodu než ty moje udržované. Já nevím jak u Vás, ale i u mě Jonathány na M9 VF mi rostou silně a mírně převisle a na řez reagují silně. Musím Vám přiznat, že spousta lidí ho vyhledávají a ukazují ho svým dětem jako jejich nejlepší vánoční jablko z dětství a, když ho oznámím v sortimentu tak je hned vybráno.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika