Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já bych na to předčasné plození nespoléhal. Kdysi dávno jsme koupili zákrsek jabloně a umístili na příslušně prostorově dimenzovaném místě zahrady. Zákrsek jsme udržovali řezem na výšku 2 - 3 metrů a neplodil a neplodil. Každý rok nasadil metrové až dvoumetrové šlahouny.  Po více letech mně nakonec napadlo pustit ten strom do výšky 4 - 6 metrů, dva, tři roky jsem ho přestal prakticky řezat.  Pak začal plodit a od té doby plodí každý rok.  Nejspíš to byla jabloň naroubovaná na semenáči, ovšem prodaná jako jabloňový zákrsek. S tou jaderničkou to bude podobné, dokud nedoroste do velikosti dané geneticky nějakou shodou podnože a jaderničky, plodit nebude, veškerou sílu bude dávat do dřeva.  Asi to budou jednotky metrů, 2 - 4 metry do výšky a 2 - 3 metry do šířky by měly stačit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika