Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Štíhlé vřeteno.

V žádném případě bych se nebál pěstovat tvar "Štíhlé nebo superštíhlé holandské vřeteno". Byl jsem v r.2011 na školení v lednici a jedno téma bylo návštěva sadů v Suché Lozi majitele Gabriela Bissolo. Všechny sorty jsou (a to na výměře cca 140ha a v nadmořské výšce 450-480m) na pdnoži M9. Výsadba je ve sponu 0.75x3.25m to je 4000 jedinců na 1ha.Samozřejmě bez opory by tato výsadba nebyla možná. Zato a tojsem byl velmi překvapen, se jim tato výsadba každoročně odvděčuje výnosem nad 80t/ha. Co se týče kvality plodů- nádhera- a proto z těchto sadů v republice nezůstane ani kilo- vše hrne přes Itálii ven. Po zhlédnutí tohoto sadu a sadu v dolanech, kde používají v nových výsadbách podobný způsob pěstování, jsem se rozhodl také pro novou výsadbu. Protože mám ale ůrodnější půdu, a stromky na J-TE-E, bude spon 1x3.5m-toje 2800 jedinců na 1ha. Zároveň jsem se vyvaroval všech odrůd plodících na dlouhém dřevě. Ani u hrušní bych z vřetene naměl strach, ale nemohu kvůli Ph použít kdouloň a Pyrodwarf je nedostupný. Pokud by se dal sehnat šel bych okamžitě u hrušně do štíhlého vřětene nebo systému G"uttinger V.

Wendy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika