Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na úvod-s roubováním nemám žádné zkušenosti.Loni na jaře jsem rouboval jabloň na kozí nožku.I když byly rouby scvrklé, přijaly se.Rouby jsem řezal okolo vánoc a dal je do ledničky.Možná je lepší v únor-březen, dle počasí, ustřihnout roub a hned naroubovat???Prosím o zkritizování!! Samozřejmně, že ten zbytek štěpařského vosku, který jsem měl, byl ztvrdlý k nepoužití.Z dob, kdy jsem používal lyže, běžky,mi zůstala slušná zásoba mazacích vosků, hlavně těch špalíčků.Okolo 90.roku jsem jich ve výprodeji koupil zásobu po 1.-Kčs.Použil jsem je na zamazání roubů, různé barvy a funguje to.Jeden roub jsem zatřel i velice řídkým žlutým Klistrem z tuby.Vycházel jsem z toho, že když jsem ve stopě okousával vosk ze zapatlaných rukou, abych si nezničil rukavice, tak mi po tom nikdy špatně nebylo.Pepík

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika