Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Keďže sa tu opakovane spomína moje meno, tak si dovolím svoje vyjadrenie k "téme": Z príspevkov pána Mičurina II je jednoznačne zrejmé, že je pevne a nezvratne presvedčený o svojej pravde. Na to má nepochybne právo, k spôsobu prezentácie tejto pravdy sa nevyjadrujem, a keďže nechcem debatovať týmto spôsobom, tak s ním ani do debaty nevstupujem a vstupovať nebudem (považujem to za stratu času). To je zasa moje nespochybniteľné právo. K mojim občasným radám tu na fóre: snažím sa v rámci svojich možností hoby-pestovateľa menej skúseným kolegom poradiť, v žiadnom prípade si nerobím nárok na neomylnosť. Ak moje rady niekomu naozaj ublížili, tak sa mu s pokorou ospravedlňujem. Moja záhrada je k dispozícii k nahliadnutiu každému, stačí poslať súkr.správu a dohodneme termín návštevy. Rád sa podelím o všetky moje skúsenosti. Napokon, viacerí tu z fóra Ste už u mňa boli, či už pre štepy, očká alebo z iného dôvodu. Toto pozvanie platí aj pre pána Mičurina II. Takisto platí moja ponuka pre pána Mičurina II, že mu sprostredkujem kontakt na šéfredaktorku odborného ovocinárskeho časopisu, vychádzajúceho na Slovensku (keďže českého Zahrádkáře nepovažuje za vhodného na tento účel), aby mohol svoje názory a skúsenosti prezentovať aj vo forme odborných článkov a osloviť tak širšiu skupinu ovocinárskych nadšencov. Týmto spôsobom by mohol efektívnejšie presadzovať svoje postoje a ovplyvniť mnohé veci, ktoré považuje za potrebné zlepšiť alebo celkom zmeniť (na túto ponuku pán Mičurin II zatiaľ nereagoval). IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika