Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Osobně přidávám k těm odrůdám co stojí za piplání Parmenu zlatou a Šampion. Ty jsou pro mě základ pro srovnávání aroma. K Admirálu: Vedle pihovitosti se na něm objevuje i jonatánová skvrnitost (nevím jestli o ní také p. Zima hovořil). Ta pihovitost ho z hlediska skladování na době uložení nekrátí, skvrnitost ano. Takže já mám letos prakticky po Admirálu, odchází od zprvu malých postupně se rozlévajících hnědých skvrnek na slupce. Asi je třeba ho sklízet včas - i když dobře drží na stromku. Jinak děkuji za informace. U hrušek si píšeme s panem Mičurinem II, a vzal jsem si do úst Idared. Byl tam letos? A byl jako poslední roky zase o něco lepší než dříve, když bylo studeno, z nebe padala voda? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika