Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Príspevok dávam do tohto vlákna, aj keď je o hruškách. Tie sú v diskusii tu na fóre momentálne ignorované. Ja aktuálne "riešim" Nojabrskaju - a som z nej trvale nadšený. Každý večer 2 hrušky tejto odrody - viď foto (jedincom so slabším trávením ale neodporúčam aby ma v tomto nasledovali 😉). O Nojabrskej som tu už na iných vláknach popísal dosť, takže netreba nosiť drevo do lesa - pre mňa jedna z top odrôd, momentálne jasná jednotka. Ak by sa niekto chcel podeliť ako je na tom s hruškami - teraz aj perspektívne na zimu - budem rád. Ja mám ešte Dicolor (nie je zlá, ale na Nojabrskaju sa nechytá ani náhodou), Lucasova už nie je, výhľadovo na neskôr mám ešte Eriku (zatiaľ tvrdá a zelená) a samozrejme najdlhšie skladovateľnú Bohemicu. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika