Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pri Stupave vymrzlo skoro všetko, v apríli napadol sneh, nie sú orechy, len pár sliviek na Hanite mám a ontário zarodilo, hrušky tiež nevymrzli, mladý ostrihaný vinič vyhynul, je to bieda a počas leta mi odišli 4 jablone M9 už nikdy viac M9 nekúpim. Teraz ked je to oteplovanie globálne je treba začať pestovať jablone na silnejších podpníkoch lebo to ten slabý koreň neuživý aspoň MM106.Tak isto je treba používať biologické hnojivo strom získa väčšiu odolnosť voči chorobám.Idared mám posadený vedľa suchého WC a vôbec nemá choroby ide bez postrekov, Pinova a Jonagored dostala granule kravského hnoja a oveľa sa im zlepšil zdravotný stav.Len umelé hnojivo nestačí. škoda že sa nikdo nechváli s barelínamy-stlpovité jablone, inšpiroval by som sa sú krásne len či aj také chutné.Majú aj češi nejakú balerínu vyšľachtenú?Ked sú takí koumáci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika