Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zahrada je přes 30 metrů dlouhá, když jsem se přivdala před 24 lety, tak to byl sad, kde se 2x ročně sekala vysoká tráva a bylo zde cca 40 stromů, máme se švagrem zahradu na polovinu, ale nemáme mezi sebou plot, vše co jsem pořidila máme pouze na naší polovině, takže švagr zde má další nové stromy. Když byly děti malé jednoho dne jsem vzala malou elektrickou sekačku a dnes, již nežijí babička s dědou, tak jsem se s pomocí mých dvou synů a manžela pustila před 4 lety do kompletní obměny celé zahrady, takže místo 3 řad stromků máme pouze 2, v jedné řadě mám drobné bobuloviny a v malé ovocné zahrádce, která je zabezpečene proti naší drůběži(slepičky, krůty a krocani, kachny a kačeři) ty chodí po zahradě mám borůvky u zdi víno a na podiu maliny a kiwi. Zahradě je opravdu velká v mírném svahu švagr ji mírně odvodnil, takže máme krásný rybník a Vaše osobní příspěvky a fotky SUPER, chceme vše bez chemie, Syn studuje Jihočeskou univerzitu, opravujeme a svépomocí také obhospodařujeme vlastní pole(pšenice a ječmen), luk, lesy a rybníky, blíží se také pořízení skotu nebo ovcí, vše bohužel za pracovního pochodu, statek mimo náše bydlení je totiž jak ruina. Tak to je naše malé hospodářství a u domova zahrada, plná ovoce, samozřejme, že pěstujeme i zeleninu(brambory ve velkém)na další zahrádce. Už se těším na jaro. Zdravím z jižních čech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika