Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

zdravim, vsechny... uz je to zkoro rok a muj ovocny sad roste velmi pomalicku... z 8 stromu mi zazelenalo len jablko, višna, slivka, ringlota... ostatne broskyna... cerešna...vubec nic... cele stromky zamrzly nevysel ani jeden maly zeleny listek... hruska a merunka se zazelenaly ale listecky byli take malicke ze to vyzeralo jako vlasky aj ked sem je vykopal namočil na par hodin do vody sestrihol korene... nakonec zase nic...   takze bilance dost mizerna... ujala se mi polovina. Mozte mi poradit jak vysadit stromky a opatrit je tak aby se nestalo to same?  Jsem na vychode slovenska pri madarskych hranicich, takze leta jsou tu horuce a suche... proto volim podzim na vysadbu.  Zimu jsme mali dost sudenou -25...bohuzial stromky jsem zabalil ked uz boli taketo teploty asi tyzden takze asi jsem zaplatit za pozdni reakci... rozmyslal jsem ci nemam nove stromky zasadit aj do nove kupene zeminy a napriklad pouzit mulčovaci koru aby mi zase nezmrzly... a jeste jedna otazecka... jake mate zkusenosti s online obchodem starkl.sk? zatim jsem kupoval stromky od mistnich prodejcu ale rozmyslal jsem či nezkusit jeden dva stromky.   Diky Patrik

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika