Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zrovna dojídám poslední loňská žlutá jablka.Nějaká neznámá celožlutá odrůda, koupená jako Gala... takže tu máme falešnou Galu.Už jsem ji reklamoval, ale jelikož jsem stromek kupoval už dávno na e-shopu Jukka, kde se později oddělila odštěpenecká frakce Prodej stromku, proto mi reklamaci neuznali.Nu což ono to vlastně vypadá, že ta falešná odrůda bude nakonec kvalitnější, než původní objednaná.Sklízel jsem ji spolu se Siriusem, a obě tak nějak vydržely do června.Obě odrůdy celožluté, ale ta neznámá odrůda má o poznání větší plody.

Letošním vítězem co do kvality jarního skladování se staly jablka odrůdy Angold.Vydržel svěží do dubna, než jsme ho snědli.Chutově velmi kvalitní s chruplavou dužinou.Slupka neseschlá, napnutá,čerstvá.Velmi milé překvapení.

Jinak ještě konzumuji loňská letní jablka v podobě kvalitního moštu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika