Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nesvádím na nic žádné neuspěchy :) Jsem tu dva měsíce a teprve se se zahradou seznamuji. Ale špatného stavu stromů jsem si nemohla nevšimnout. Mnohý píše, že lišejník jen na starých stromech, proto mě překvapilo, že tady je uplně všude, mladý, starý, prostě všude. A ovocné stromy na zahradě jsou vesměs nezdravé (mmch, starých, neopečovávaných zahrad jsem viděla už hodně, ale aby byly mladé, dobře zapěstované stromky v takovém stavu, to jsem ještě neviděla). 

Z toho plyne můj dotaz, jak zlepšit stav stromků, které tu už jsou (at už za to může lišejník či ne) bez přílišné chemie (hnojení nepočítám), a jak zabezečit stromky nově vysazené (pokud napadne lišejník mladinký stromek, fakt mu neublíží? podotýkám že nejde o borku, jsou pokryté i letorosty).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika