Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zpětně se vracím na můj příspěvek v tomto vláknu a musím poděkovat pánům dr. Hlavatému a dr. Vysloužilovi. Jedná se o mé Rubíny v roce 2019 bylo jen několik jablíček na ochutnání ožraných od vos, no ale letos násada ohromná, já neprotrhával, protože čtu, že Rubíny si dělají redukci samy. Čekal jsem dosti dlouho, žádný propad, tak jsem redukci plodu udělal já. Zbylé plody jsem zabalil do sáčku, dostaly několikrát výživu na list. V průměru každý strom měl 12 jablíček ale ta velikost 350 g největší 420 g až mi praskaly igelitové sáčky co byly navléknuté na plodech. Ale ohromné problémy s ptáky a vosami. Ptáci polyetylén kde nebyl prasklý naklobali a vosy okamžitě řádily. Narychlo jsem 5.9. 2020 sklízel, protože by bylo po jablkách, v té rychlosti nemám žádné foto, což mě mrzí. Tak ukazuji foto dalšího stromu kde se snažím ochránit jablka od ptáků a částečně od vos, ale kde nejsou plody přikryté sáčkem – zde se sáčky špatně dávaly jsou ožrané. Jabloň je odrůda Florina, která je roubována v r. 2013 je vedená do tvaru palmety na podnoži M9.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika