Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rád bych se Vás pane Vysloužile zeptal, jestli máte ještě Zvošu a jak ji hodnotíte dnes?

Já jsem ji zakoupil (Zvonkové tehdy neměli a tak jsem se spolehl na doporučení prodejce) a vysadil před 5 lety a zatím nic moc. Pěkný plod jen výjimečně, často zakrnělé, byl jsem nucen více řezat, protože stromek měl snahu zababčit, mikropřírůstky dřeva aprostě celkově nic moc, prakticky žádná využitelná úroda. Je pravda, že není v optimálních podmínkách, ale pokud ji porovnám s ostatními mladými stromky v téže lokalitě, tak váhám, jestli se ho nezbavit. Letos jsem jej zkusil přiroubovat na různé jiné starší stromy - mj. i na Wealthy, kde skvěle prosperuje přiroubované Zvonkové a na základě porovnání se rozhodnu, zda se Zvoši nezbavím). Zajímalo by mne, jestli se neukvapím - ale zatím jsem nezaregistroval nad touto odrůdou žádný jásot.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika