Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky mám na zahradě trápení s hryzci, někdy před 4 roky mě napadlo nově vysazované stromky vsadit do kusu PP kanalizační trubky průměru 800mm, v podstatě jako ohrádku.   Trubka má délku cca 40 cm, z toho je asi 35 zakopaných do země. Řešení spojuje několik výhod. Chodbičky hryzců vedoucí pod povrchem u trubky zpravidla odbočí, vyhnou se mu. Pokud se zahrabe některý zhora, snadno se nechá vypudit. Na podzim dosypávám na čepici kompostem, do jara se z něj něco do půdy vyplaví, na jaře u kořenového krčku jen výšku obsypu upravím. Protože mám okolo trávník, dobře se pod stromky seče přitom tráva neprolízá dovnitř trubky.  Později jsem vyzkoušel výsadbu do průměrů 1000 a 1200, kmínek stromku tam má více místa a ještě tam vypěstuji saláty.   j.c.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika