Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koukám, koukám, kolik se nám zde sešlo virtuálních šlechtitelů nových odrůd.  A téměř všichni by dokázali poradit, jak ono kýžené jablko vypěstovat. Já bych taky rád jezdil v lepším autě, než které mám a divím se tomu, proč tým vývojářů automobilového koncernu, odkud mé stávající vozidlo pochází, takový vůz dosud nezkonstruovali. Mělo by být krásné, rychlé, pohodlné, s nízkou spotřebou a samozřejmě, aby se doň hodně vešlo (myslím krámů). A abych na ně měl. Proto jsem se rozhodl, že jim napíšu zhruba takovýhle dopis: Vážení přátelé, vystupte konečně ze spacího vagonu a začněte něco dělat! Nechápu, proč vyrábíte auta nudná, která jenom jezdí a jinak nic. Člověk z nich nemá ten pravý požitek. Proto vezměte předek z Maseratti, přivařte k tomu zadek z Octavie, dejte tam motor z Ferrari, nalaďte ho tak, aby žral průměrně tak 4-5 litrů, zvyšte trochu krouťák a výkon, co to půjde, kromě toho tam chci mít internet, masážní křeslo, panoramatickou střechu a adaptabilní řízení, kdybych náhodou usnul. Nechápu, co je na tom složitého, stačí jenom zkombinovat a dát dohromady to nejlepší, co tady dosud bylo, nemusíte nic nového vynalézat. Začtěte to vyrábět v Číně ve statisícových sériích, aby se cena vešla do 300 000,-Kč. Lidi Vám budou trhat ruce, to garantuju. Divím se, že vás to dosud nenapadlo! S úctou a v pokoře Wimpi, v.r..

(Jedná se o jen o jakýsi pokus o glosu, k danému tématu, který není vůbec míněn osobně smiley).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika