Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A zase ta silná slova. Byl jsem tam několikrát, dá se říct že do Čáslavi pravidelně nepravidelně zajíždím. Sortiment je obrovský (všeho), výběr velký. Mít stromky na všech možných podnožích jistě není možné, a jistě to víte. Prostě oni zvolí nějaký kompromis. Většina nakupujících stejně ví houby o podnoži a jiných nuancích. Myslíte, když můj syn nakupoval stromky na zahradu, že se mně na něco zeptal? Ani náhodou. Dnes už je taková doba, že lidi všechno chtějí mít hotové připravené předžvýkané a instantní. V Čáslavi mají stromky dobře uložené v boxech, zasypané, nikde nic neschne. U každého je obrázek a popis. Na stromku štítek a tam ta kýžená podnož je. U mně mají za 2. (Kvůli té ceně, ale to co je dnes levné, stojí za starou bačkoru).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika