Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U nás jmelí přirozeně vůbec neroste. Od mého domu je park asi 200 metrů. Tam jsou sice vysoké stromy ale po 10 letech co mě jmelí plodí se tam ještě žádné nevyskytuje. Všude kolem kde roste jmelí jsem ho vysel já. Jenže než začalo plodit tak ho lidé otrhali protože je to u nás obrovská vzácnost a je o něj velký zájem. Těď už seju jmelí jen na soukromé zahrady když mě o to někdo požádá. Ptáci ho rozmnožili jenom na jabloni na kterou jsem ho před 16 lety sám nasel a to ještě jen pár rostlin. Samozřejmě tam kde se vyskytuje přirozeně tak většinou na vysokých stromech protože ho rozmnožují ptáci (drozd brávník a brkoslav severní).  Toho že u nás poroste přirozeně se asi nedožiju.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika