Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mam s touto Holovouskou odrudou celkem dobrou zkušenost, po počatečnim problematickem startu, plodi dobře a kvalitni plody jsou i dobře prodejne.K chuti se moc vyjadřovat nebudu, každy mame jine naroky a take je to o tom kdy si ten ktery plod rozhodneme ochutnat, po utrženi.Mam i druhou podobnou odrudu podobneho křiženi Rubinmeg(RubinxMegumi) a ta je u mne vice prodejnějši.Ale ja osobně mezi nimi velky rozdil nevidim, jen snad ten, že rubinmeg jsem vysazoval s dvouletym opožděnim a tak pro stalejši odběratele je to stale novinka.V sadě mam od každe odrudy po čtyřiceti M9.-Ale jak řikam je to na každem.- Nebojim se letos řici, že nebude problem s odbytem.Sam za sebe by jsem chutovou pohodu u těchto jabliček hodnotil až od druhe poloviny listopadu a ještě lepe až po třech kralich.Ale je to tež o vhodnem uskladněni. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika