Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Loňské rouby Dione, poslané z Litoměřic vydaly první vzorky jablek-jak jinak než některé poznamenané hořkou skvrnitostí, což se některým odrůdám po přeroubování stává.Patrný je vejčitý tvar jablka,a dlouhá goldenovská stopka.Proti strupovitosti jsem neošetřoval.Rouby jsem si objednal, aniž bych někdy v minulosti jablka ochutnal... tak nějak na slepo, jen po proštudování atlasu od pana M. Richtera, kde byly taky pěkně vybarvené.Říkál jsem si... když už je Golden D. tak chutné jablko, ve světě ceněné, tak jeho radiomutant Dione s vylepšenou odolností proti strupovitosti přece "daleko od stromu nepadne".

Ač pravděpodobně GD, mateřská odrůda vyžaduje o něco delší období pro dozrání jablek, tak tyto začaly padat dříve.Uvidím jak dlouho vydrží, a jakou budou mít chuť, ale přehnané naděje si nedávám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika