Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V tomto máte určitě pravdu.Se škůdci bude vždy problém, A tak, jak píšete, třeba bez zásahu proti obaleči se moc zdravých jablek vypěstovat nedá.Znova však opakuju, co jsem už psal dříve, jestliže si majitel zahrádky chce zasadit tři, čtyři,pět jabloní a to je 90% majitelů zahrádek, poradil bych jim novější odrůdy.Jestliže jich budou sadit více, pak některé starší proč ne.Bylo tady už snad napsáno vše.Ještě jeden příklad.Hypoteticky.Mám třešeň je fakt skvělá.Výborná chuť.Je to stará odrůda z babiččiny zahrádky.Má ale trochu drobnější plody.Listy každoročně mají kroužkovitost a strom může celý opadnout, ale to se dá zvládnout postřiky.Tak asi každý druhý rok mi část větví odumře.Je třeba ještě říct, že dozrává velice rychle.Za dva dny po uzrání jsou plody již shnilé na zemi.Jinak ale je fakt skvělá.Budete chtít rouby?P

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika