Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobrý den, i já mám taková Melrose jablka z 550 m n m nestříkám, nic nedělám jen nechávám růst a je to vizitka moderní doby, která nedokáže zajistit dobrá jablka do správné polohy, aspoň že existují stará jablka jako antonovka, která plodí bez přičinění kvalitní dobrá, a ne jen sladká jablka tak akorát do supermarketu, a to ještě bláhovo libovické, tak to nemá chybu, žádná červivost, a která dnešní jablka jsou bez červivosti bez postřiku? hm? a šampion do 500 metrů? jižní chráněný svah v kamenité půdě na vegetativních podnožích? promiňte, ale vegetativní podnože jsou tak akorát pro sadaře na 15 let možná 20 a pro rychlí zisk, ale ne pro extenzivní pěstování, dnešní doba je zcela bez chuti, fádní, a ostatně melrose mi bylo doporučeno ovocnou školkou do 550 metrů, dnes už vím, že je pozdně zimní a na podnoži A2, sice dozraje, ale mít plody o váze 120 gramů, promiňtě, to je na kompost, kam se hrabou staré odrůdy, která dnes už nejsou téměř k sehnání. Omluvte tuto averzi, ale bohužel je to tak.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika