Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja som oberal pred tou vichricou 2 tyzdne dozadu. Chutovo mi nejako extra neimponuju, na moj vkus su trochu kyslejsie, ale rozhodne sa neda povedat, ze by boli kysle. Ano, na jesen sa na Golden nechytaju, ale Golden je uplne iny typ jablka - sladky a s nezamenitelnou aromou. Avsak kdo nema dobre skladovacie priestory, a Golden mu chrumkavy vydrzi max 2-3 tyzdne, tak potom vyborne skladovatelny GS v neskorsom obdobi oceni. 

Necnostou je silna nachylnost na mucnatku - viac aj v porovnani s Goldenom. Avsak tento rok, ked vacsinu inych odrod vyrazne prebral mraz a aj z toho zbytku potom v oktobri polovicu zlikvidovala operena haved, Granny Smith si vtaky ani nevsimli, a aj mraz nemal na nom take nasledky. Z 8 vretien GS na M9 mam 6 debniciek, kym z 13 vretien Fuji len 3. Navyse, na Fuji aj Goldene mam kvoli letnemu suchu priznaky horkej pehovitosti, na GS nie.

Trnavsko 145 mnm   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika