Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny. Četl jsem zde různé zmínky o této odrůdě. Některé byly negativní jiné pozitivní. Koupil jsem si deset kilo jablek této odrůdy. Chuť je skutečně ostřejší. Jablka jsou příjemně voňavá ale kousnutím do nich -  jako když řízne do jazyku. Vybírám jen ty nejžlutější a pomalu si na ně zvykám. Jde to, člově se jich nepřejí. Slupka je v tomto období zatím pořád nevadnoucí. netuším jak byla jablka skladována zda v ULO atmosféře, nebo nevím.

Jako pozitivní věc mohu uvést, že mě částečně díky konzumaci Zvonkového přešlo bolení a škrábání v krku. Takže jestli má vyšší obsah C? To nevím. Zkoumal to někdo?

Zajímalo by mne zkusit tuto odrůdu u mne doma. Zda by dozrála. Pěstuje někdo odrůdu Zvonkové? Trpí strupovitostí? Co délka vegetační doby? Postačí jí 500 m nad mořem?

Díky za názory...

Juraj Kafka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika