Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den ráda bych získala pár informací o problémech s jabloněmi. Letos se mi v zahradě opravdu dějoí divy. Vykvetla jen jedna jabloň, ostatním, jakoby se zastavila poupata ve vývoji, jsou malá, pomalu z růžové barvy přecházejí do oranžové a nejspíš vůbec nevykvetou.Listy jsou malé, zakrnělé, pokroucené, sem tam na nich mšice-(že by takhle zdevastovaly vzrostlou jabloň???). Mam podezření na padlí, ale nevím, jemňoulinký bělavý povlak na mladých listech se mi zdá normální, nebo ne? Všechno jsem se snažila nafotit, ale není moc co fotit, v podstatě máme jen holé větve. Bohužel mi zlobí i mladá třešeň,cca 5 let. Minimálně kvete, málo listů a vůbec je celá taková "nanicovatá".Budu vděčná za jakoukoliv radu, děkuji Dita
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika