Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za radu. Na tu jsem tu dlouho čekal. Knih mám doma dost, na internetu jsem prošmejdil co se dalo. Proč se stromy řežou už jsem pochopil, ale nyní se pídím jak mám stříhat (speciálně u Bohemia Gold, který plodí na koncích letorostů). Stromek, kvůli kterému jsem sháměl informaci je poměrně mladý a v minulosti byl určitě špatně ošetřován, protože měl minulý rok asi 150cm kolmo rostoucí přírůstky. Neuměl jsem si moc dobře předstait, jak na koncích těchto vlků budou dozrávat plody.

Omlouvám se všem, kterých jsem se svým dotazem nějak dotknul (hlavně pana-ní host - xxx.xxx.243.142), ale já jsem bohužel zatím toho na své nově získané zahrádce moc nenastříhal, ale právě proto se rád poučím od zkušených zahrádkářů. Holt mám tu smůlu, že jsem jako učenej z nebe nespadl :)

HS

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika