Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem dnes na těchto stránkách poprvé a nevím jak zadat nový dotaz, tak zadávám do diskuze Jakou jabloň. Prodala jasem zahrádku, ve které byla výborná jabloň, stará 6-7 let, prý nová odrůda. Původní majitel si nepamatuje název. Jablka prý vydrží do nové sklizně. Mne jablka ze klizně 2008 vydržela v nevytápěné garáži do února 2010 a pořád byla chuťové výbnorná a svěží. Jablko je žluté s místy mírně růžovým souvislým nádechem, ne pásavé. Po sklizni ma jinou chuť, a je chutné ihned, tak po dlouhém uskladnění, ale pořád je výborné. Ani po dlouhém uskladnění není sypké a dužinu má pevnou. Tvar jalka je mírně do kónusu, ale te tak jak Golden star. Jsem alergik a na toto jaklko nemám alergii. Nemám foto. Původní informace, že se jedná o Rubinolu, je mylná, když jsem viděla jablko zobrazené v diskusi. O Této jabloni jsem četla, ale zapomněla jsem jméno, protože jsem v té době nevěřila, že jablko tak dlouho vydrží. Podotýkám, že jablka byla tříděna jako výběrová třída bez jakéhokoliv viditelného kazu. Ráda bych si tuto jabloň pořídila do nové zahrady. Děkuji. Lenka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika