Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím ovocnáři.Jablíčka už nějaký rok nevystavuju ani nesoutěžím.Už jsem to tu jednou psal jaké byly manipulace s mými vzorky.Udělal jsem za tím čáru.Ale chápu touhu soupeřit s ostatními pokud se tato soutěž děje v korektních podmínkách.Vypěstovat kvalitní a výstavní ovoce je samozřejmě podloženo prací a péčí což je na výpěstcích p. Halvatého jasně vidět.Nevím proč je tu stále naznačována jakási skepse k výpěstkům které mají plodové parametry tržního ovoce.To by měl být cíl každého samozásobitele.Nevysvětlíte některým lidem v okolí mé zahrady že velikost a kvalita plodů nevzniká jen postřikem ale prací jako je agrotechnika, doplňková závlaha, probírka plodů, kvalitním řezem atd.Oni mají jasno.No vy stříkáte.Ostatní nechtějí slyšet.Do Floriny jsem vkládal velké naděje.Krásná jablíčka chuťově pro mě vyhovující, velmi plodná ale málo šťavnatá.To rozhodlo.Dužnina byla pro mě při konzumaci příliš suchá.Nahradil jse ji Lindou.Zahradě zdar - Mičurin II (470m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika