Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak koukám, že vybrat správnou jabloň je pěkná věda. Dosud jsem si myslela, že stačí vybrat odrůdu, která mi chutná (moje krevní skupina je Spartan), ale když tak prohledávám internet a dočítám se o zákrscích, čtvrkmenech, roubovancích, semenáčích a navíc k tomu ještě ta věda s podnožemi, tak mám z toho hlavu pořádně zamotanou! A tak prosím poraďte - chtěla bych koupit asi dvě různé jabloně, nechci aby rostly moc vysoko a zabíraly moc místa, máme spíš menší zahrádku. Chtěla bych pokud možno rezistentní, aby odpadla nutnost postřiku; nejlépe takové které se nemusí moc řezat (neovládám); aby nebyla nutná probírka; aby brzy a hojně plodila; aby se třeba dala zasadit do záhonu mezi trvalky nebo do trávy; no a kdyby byla vhodná ke skladování tak by to bylo vynikající! Už chci moc? Tak už jen dodám, že jsme v nadmořské výšce 200 m. Moc děkuji za všechny dobře míněné názory a rady!

Zahradnice-začátečnice.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika