Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Škoda, že se musíte k tomu přemlouvat nebo musel. Mám naroubovánu Coxovu chery, tedy krásně tmavočervenou mutaci této odrůdy, a musím říct, že za dva roky středně velká jablka, tvrdá jako kamen, ale po dojítí v garáži na nový rok a déle sladké jako med. Doslova cukr. Pravda nebyl toho ani košík, protože co víc chtít od několika tříletých roubů. Možná záleží na průběhu počasí na podzim, ale bylo to loni a předloni.Letos u mě bohužel zapracoval květopas. Zahrada 505 m n m.  Jestli je tato červená mutace odolnější než klasická Coxka to nevím. Kdosi mi říkal, že dneska pane, dneska už jen cestou rezistentů! Já jsem mu oponoval, že u mě hlavně vítězí chuť. Je fakt že bez postřiků není jablko prodejné.

Juraj Kafka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika