Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jáma na hrušeň je vykopaná, široká je nakonec 1,2 m, hluboká 60 cm, víc už to nešlo, ale i tak mi připadá docela hluboká. Dolů jsem naházela drny s hlínou a listím, aby tam byla nějaká organika, ale kompostu mi přišlo do té hloubky škoda. Jestli tam vůbec kořeny kdoule někdy dorostou, tak to bude trvat hodně let. A pokud mám míchat zem s kompostem v poměru 1:1, tak budu minimálně to kolečko kompostu potřebovat, rozhodně to nebudou jenom dva kýbly. Mám trochu obavu, že ani tchán ho nebude tolik mít, hodně rozházel na podzim na záhony.

Mám dotaz, když tam teď budu házet tu zem s kompostem, nemám jí občas trochu ušlápnout? Nebo raději nechat nakypřenou a ušlápnout až ten zasazený stromek? A o kolik pak zem klesne v 60 cm hluboké jámě?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika
Trendy ze sítí 33. týden

Trendy ze sítí 33. týden

<a></a>Co sázet v únoru do skleníku?

Co sázet v únoru do skleníku?

Únor je obvykle stále ještě velmi chladným měsícem, takže pokud máte skleník, může být pro vás nápom...

Jak na krásný trávník

Jak na krásný trávník

Trávník je nedílnou součástí našich zahrad a předzahrádek. Pěkně udržovaný trávník přidává esteticko...