Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na kdouli jsem vloni na jaře narouboval Boscovu a Škarotku (za kůru po třech roubech) a vše se chytlo. Teprve pak jsem zjistil, že kdoule má špatnou afinitu na Boscovu(nebo naopak?).

Letos na jaře jsem na tutéž kdouli narouboval Žlutaňu(tradiční na povidla na vdolky) a tam se ů ujal jeden. Žlutaňa a Bosková rostou přiměřeně. Škarotka velmi bujně - nejdelší výhon letos na podzim přes metr. Ale právě tento výhon (bohužel ze spodní strany) se vylomil (očití svedkové tvrdí, že na něj spadla kdoule, tak nevím). Rána vypadá, že opravdu zával byl jen z jedné strany - takže chyba ve mně, ale nevím nakolik mohu počítat, že své udělaly mrazy v zimě. Jsem zvědavý, co udělá ta Boscova - zatím vypadá dobře.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika