Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jakou hrušeň by jste mi doporučili na Valašsko. Podmínky nejsou právě ideální. Výhodou je krásný lehce nakloněný jiní svah. Bohužel nadmořská výška je asi 500 nm, v zimě mrzne dost, půda těžká a poslední roky a hodně suchá. Mám vysazenou nějakou odrůdu, kterou nepoznám. Plodí, ale hnojím hnojem, mulčuji, stříkám 2 x ročně a když je sucho tak zalívám. Soused mi tvrdí, že to není odrůda vhodná do našich podmínek. Sad je vysázen z cca 3/4 a je tam ještě dost místa. Hrušky spotřebuji na sušení a dále je zpracovávám na výrobu povidel. Ročně tak spotřebuji asi 800 kg. Bohužel 300 kg musím vždycky dokoupit. Chuť a vzhled je vedlejší. Sklizeň by měla být na konci Září nejdřív. Existuje odrůda, která by alespoň částečně splnila očekávání? Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika