Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podnož hrušky už nevím, štítek ač z plastu už zašel časem. Půda je hnědozem, ve spod jíl. Ale jámu jsme původně před 5-ti lety kopal nejméně do 50-60cm a 60 -70cm širokou, vyplněnou černozemí a částečně hnědozem. Huška byla zasazena do koše z pletiva. Právě kvůli pletivu jsem ji letos nemohl řádně obkopat do hloubky, takže nakonec šla snadno vytrhnout, urvaly se nejvíce dva kořeny. Hrušen jsem letos při sázení maximálně ostříhal a ponechal asi 4 krátké čípky na kmeni, všechny ostatní ostříhal. Co mě zarazilo byla jasná černá barva celé podnože(té rovné části bývalého podnož. řízku), ale nebyla uhnilá, jen je to zřejmě její přirozená barva. Hrušen v žádném případě netrpěla suchem, byla zalévána. Hloubku zasazení vždy volím souběžně místa roubování - očkování s terénem, nechci stromy sadit příliš mělko, trpí pak suchem v létě. Stromky při sázení a ušlapávání hlíny povytahuji až jsou roubem s terénem, samozřejmě citlivě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika