Kristalon start kristalon plod a kvet



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 76.86 (?) 
13.4.2007 19:49, zobrazeno: 83033x
Dobry den potrebovala bych radu o tomhle hnojivu...budu ho pouzivat prvnim rokem,budu rada za kazdou radu....
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 162.128 (?), 13.4.2007 21:18

tak jak navod a nazev uvadi. Start pouzivejte k hnojeni na zacatku sezony nebo pri zasazeni rostlinek, atd. atd.  

Plod a kvet ve chvili kdy rostlinky zacnou kvest a budou plodit.

Presny postup je na krabici s hnojivem. Kristalon je dobre hnojivo a vysledky uvidite. pokud nemate s hnojenim zkusenosti, tak je lepe prihnojit mene, nez vice - zejmena pri odmerovani potrebneho mnozstvi. kdyz to prezenete tak se rostlinka bud hodne vytahne a bude slaba, nebo budou plody nedobre, nebo zajde.  podivejte se taky co chcete prihnojovat, jestli je to vyrobcem doporucene. Jinou vyzivu potrebuji kvetouci kytky, jinou zelene kytky, jinou zelenina, jinou kere,  a bylinky treba je lepsi nehnojit vubec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.86 (?), 14.4.2007 20:14
budu hnojit jen muskaty a kvetiny  kolikrat tydne?hnojit?dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Lenka 2 - (42), 14.4.2007 22:21

Hnojím jedině Kristalonem. Na muškáty mám ty samozavlažovací květ. (od Lebiše) a tam do té misky na vodu dám  každý týden jednu plnou odměrku. Doma zalévám z PET lahví a tam dám tu celou odměrku také. 

Pochopitelně, že tohle dělám jenom přes léto :-)  Kristalonem nejde nic zkazit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 76.86 (?), 15.4.2007 17:04
dekuji Vam za rady.....ale kolikrat hnojite 1 tydne?nebo 3 tydne slabym roztokem?1 odmerka je na 2,5l nebo 5l konve?dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Lenka 2 - (42), 15.4.2007 22:29
Já jim dávám hnojivo každý pondělí - to mám takovej závazek abych nazapomínala :-))  a do té PET 2litr. láhve dávám tu jednu odměrku taky. Na zahradě mám takovou velkou zelenou kropičku (12 l ???) a tam dávám 2-3 dávky. Než tím jdu zalívat, dávám tomu prášku čas aby se rozpustil !!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 76.86 (?), 16.4.2007 9:12
Dik moc jeste jsem se chtela zeptat muzu  hnojit slepicincem i kristalonem?po 14 dnech nasazeni pohnojim kristalonem start pres tyden (nekdy)prihnojim slepicincem a priblizne v cervenci zacinam s plod a kvet?muzete taky napsat jak hnojite vy....kazdy tip potesi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka 2 - (42), 16.4.2007 9:38

Jestli jste se ptala mě tak .... já slepičince nemám ale vím, že tchýně jima zalívala okurky-hadovky.  Osobně si myslím, že po těch dávkách Kristalonu jaké já užívám už žádné další hnojivo není potřeba :-)  Ještě možná jednu radu co já dělám..... výhony muškátů překládám přes sebe a zaplétám je do sebe.

Nelíbí se mi když v truhlíku jsou tři sazenice a visí z toho balkónu jak chudý příbuzný a čeká se, že se časem zahustí. Já si z nich dělám takový hustý "čepice" na tom truhlíku ale  pochopitelně, že i nějaký ten výhon nasměruju směrem dolů. Jsou pevnější při větru a na hlínu  tolik nepraží.

Během kvetení otrhávám odkvetlé květy a (mám je nejlepší z celé ulice ;-)) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.86 (?), 16.4.2007 17:36
Kolik davate sazenic do truhliku?ja pet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka 2 - (42), 16.4.2007 22:02
truhlík 60cm - loni 4, letos 3
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika