Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omlouvám se Vám. V té přehršli různých příspěvků jsem nějak nepoznal, že ten příspěvek byl od Vás. jinak bych odpověděl jiným způsobem. Možná někteří vědci a také velké produkční firmy jsou schopny říci, kolik čeho tak která konkrétní rostlina potřebuje. My zahrádkáři jsme stále odkázáni na zkoušení a experimentování, protože nejsme tak teoreticky a vybavením na takové úrovni, abychom to mohli dělat optimálně. Takže každý hnojíme podle nějakých doporučení která říkají kolik kterého hnojiva (případně popele nebo vápence) je potřeba do půdy dát.Doporučená dávka dřevěného popela je 0,5 až 2 kg na 10 m2. Já dávám tak 2-4 kg, protože nemám dokonale prohořelý popel (mám tam kousky nedokonale shořené, atd.) přitom mám pH cca 6,5. Vaše kyselejší půda by jistě také snesla toto množství.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika