Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, původně jsem chtěl napsat, že jsem neměl čas, protože sem ryl zahradu :-)) opět :-) ale zkrátka jen nebyl čas. Něco chcu v broskvonich tak odpovim aspon zde. __ _ Já mám také zahradu tak 1000 m2 a opravdu neryju celou zahradu naráz. Taky nejsu magor :-)) Většinou taky ryju tak tu třetinu a vzhledem k tomu že zeleniny teď moc nedělám tak tu třetinu věnují pod stromama. A nemusím to dělat na ráz. Podplodiny na zeleno můžu různě načasovat, nechat i přezrát. Nebo když reju loňský trávník tak je taky vcelku jedno kdy to dělám. Jde hlavně o to taky zpracovat tu hmotu a pak to jen zaryt efekt je fakt velký. __ třeba teď od loňska poryté pod broskvemi volně se mi tam vysemenila hořčice - planá roční, tak sem ji nechal pomalu na jaře vzchazet, bylo sucho. Teď dorostla tak sem ji vytrhal či sekl a narezanou i zaryl. A když už sem to udělal tak do pár dni naoranem jsem zasel hrách - pelusku - uponkatou protože stejně čekám že teď bude vlhko nebo budu zalevat. Už skoro deset čísel a plevel už se tam nechytne a mám do srpna pokoj. __ nebo pod Rubínem rostla mi tam dost tráva na jaře tak sem to sekl a nechal tam uschnout. Někdy před týdnem zaryl, mám "klid" je to čisté a efekt to splnilo. __ nedovedou si predstavit že bych si vystacil jen s umělými hnojivy. __ Kryštof z Brna Bystrce.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika