Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky jsem malozemědělec-amatér, navíc elektronik, tudíž bez zahradnických zkušeností... Před lety jsem si jen tak koupil na Flóře pár lilií, teď jich mám asi 2.tis... Začal jsem dělat i zeleninu a stromy, po tom, co mě vyhodili z Phy na venkov. Začalo mi to i chutnat, teď je moje 1.ní ranní jídlo hafec lístků špenátu...-rovnou za záhonu. Co se toho hnojiva týče, tak ty "rohovinový" hnojiva jsem používal ke stromkům-bonsajím, ale zjistil jsem, že to zatahuje do půdy plíseň-samo to hrozně plesniví. Granulovaný hnůj jsem nezkoušel, zato celá léta vše hnojil cereritem(váženej mě stál metrák 1200,- a byl na 3roky), a všechno rostlo jako z vody. Ještě jsem ho nechával rozpustit v barelu a pak tím roztokem zředěným cca 1:20ti stříkal jako listovým hnojivem. Nesmí se na slunci. Třeba nakládačky povyskočily za 2dny tak, že jsem nevěřil. Jinak jsem občas zalil Sulkou, je to dobré hnojivo-na česnek!-a navíc vypudí škůdce. Nesmí se to přehnat. S koupí nového areálu se mě do ruky dostalo pro mě neznámé bio hnojivo, Holandské, co tam zbylo po "grooverech", smrdí to po žumpě, je to hnědý-fuj, ale byly toho barely...- tak jsem to opatrně zkusil. To, co po Cereritu "povyskočilo", tak po tomhle vylítlo jak raketa! Sice to stojí, jak jsem vygooglil asi 1200,- za 10L, ale vyplatí se. I sazeničky "jedou". Do konývky stačí panák a jednou za 10dní zalejt-i na list.  -- jéé mě zas vypadne Net, tak zbytek až to půjde, to je hrozný na tom venkově, jak je signál nestabilní...  Alfi.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika