Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pisete o trave. Tu hrozi, ze nastupia aj hnilobne procesy. Da sa tomu zabranit efektivne tak, ze kompost prikryjete, aby don neprsalo. Ak tak nespravite, vo vnutry kompostu sa nahromadi vela vlhkosti, zamedzi sa pristup vzduchu a nastane hniloba. Potom radim prehadzovat kompost len ked su susedia na dovolenke (pozor! nemusi smrdiet ak hnije vo vnutri, kym ho nezacnete prehadzovat). Ale zamedzenie pristupu dazdovej vody by to malo vyriesit. Ja kompostujem v ohrade v tvare kocky s dlzkou priblizne 1 m, urobenej zo starych na iny ucel nepouzitelnych dosak. Samozrejme hore prikryty.  ...mal som problem so smradom iba raz, ked zene ten kryt vadil pri vyhadzovani kuchynskeho odpadu a chcela ho natrvalo dat prec. Neosvedcilo sa. Iste pomoze, ak sa s travou do kompostu da viac menejzeleneho a viac dreviteho odpadu. Zem nepridavam, pretoze by som to nemal kam davat... zem davam spolu s korenami burin, ktore vytrhame.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika