zahradní kala



host - 220.182 (?)
6.12.2012 14:38

Honem bych je vyndala, už má mrznout víc!           Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 207.2 (?), 5.6.2009 19:23

Prosím mohl by mi někdo poradit?

Mám kalu doma, je ve chládku a pravidelně jí zálévám. Ona je, však zvadlá a květy jí hnědnou, i ty nové... tak nevím co s tou chudinkou mám dělat?Poradí mi někdo prosím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 139.101 (?), 19.2.2010 13:41

Zkušenosti s pěstováním kaly mám již několikaleté.Od jara do podzimu je umístěna venku, ve volné zemi, nebo ve vetším květináči.Na podzim je odnesena domů do světlé chladné místnosti, nejlépe veranda domku.Od podzimu do jara udělala již až 26 květů, v létě asi tak 3 až 5 květů.Chce pouze hodně vody, hnojivo tak jednou až dvakrát za měsíc.Krásnými květy podělím celou rodinu.Nakvétají postupně M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 4.7.2011 20:12

pred chvili jsem doplečkoval rajcata a s šokem zjistuji jaky podrost tam vyrostl... z lonskeho roku tam vzesla kala! Je zajimave, ze prezila orbu, mraz, rotavatorovani i smyk... muze mi to nekdo vysvetlit? - prece neni mrazuvzdorna! Uz jsem si zvykl, ze mi vsude vzchazeji uzovnici - Sauromatum, ale kala me teda uz hodne prekvapila...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.130 (?), 4.7.2011 23:27

...také se připojím... Kdysi, cca před 7mi lety, jsem si někde objednala barevnou kalu a zasadila ji u nás vedle vstupu do domu. Na podzim listy zatáhly, už jsem ji nenašla, a na jaře pochopitelně nevyrazila. Neobjevila se ani další roky - nedivila jsem se, barevné venku přece nepřezimují... Jenže - je to asi tři týdny - objevil se povědomě srolovaný list... Teď už tam jsou dva - ne velké, ale jsou. Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že po těch letech pauzy a po těch zimách, co přešly, ta barevná kala vyrazila???     Lída    

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 14.7.2011 22:14

nebylo to Lído ve Vasem pripade prezimovani a namnozeni pomoci semene? - mohlo vypadnout a prelehat do dalsiho roku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 178.198 (?), 6.12.2012 11:29

Dobrý den, jak moc velkou zimu kala přežije, bohužel jsem na ně zapomněla, ještě je mám na zahradě a už u nás bylo kolem -2 stupňů.Hodně by mě to mrzelo, protože byly nádherné :-(. S pozdravem Kotásková 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.182 (?), 6.12.2012 14:38

Honem bych je vyndala, už má mrznout víc!           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika