Ananas



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
host - 113.109 (?) 
15.10.2013 21:53

Zdravím pana Jesefa ale i ostatní.Tyto rostliny jsou z r.2006.Mohu poslat i jiné.Chuťově se to nedá srovnat s plody co se koupí v obchodech.Někdo to tu už psal.Zelený plod jednoho dne začne žloutnout-říkám zlátnout-a jeho ananasová vůně se line po celém bytě.A je velice sladký.Pak už zbývá tak asi14dnů se kochat a potom sníst.Protože pak může začít hnít.Ana.v obchodech jsou kyselé protože je trhají nezralé.Oni ale nedozrají jako třeba jablka nebo jiné plody/nedojdou/.Na fotce ana.z roku 2011 na váze.Je vidět i stvol na kterém rostl.Váha 1,9kg.Pěstuji je na západním okně nebo jižním.Znovu ale nedoporučuji letnění.Jedíně vytápěný skleník-je to drahé-nebo v bytě.Zatím nashle.va jako václav.

anans
anans
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 189.82 (?), 29.1.2014 10:09
Dobry den, ze seminek z koupeneho ananasu jsem si vypestovala tri male ananasovniky.Za jak dlouho se muzu dockat, ze budou plodit?Dekuji za odpoved.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 29.1.2014 10:37

...  až budou dost velké. Při pěstování zakořeněním vrcholové růžice je to obvykle třetím rokem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.3 (?), 26.2.2014 20:20
Tak snad to rostlinky zvladnou, jedna bohuzel nevydrzela.Ale zbyle dve rostou hezky.Jsem nadsenec pestovani vseho ze seminek koupeneho ovoce.A mam radost, ze i ananas se povedl ze semen.Ted jen pockat nekolik let... a snad dokazu vypestovat vlastni plody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.33 (?), 13.3.2014 19:54

známý citrusář blízko Dobré má ananasy asi v 6l. květináčích ve vytápěném skleníku. V listopadu už sklízí, skoro všechny jsou dvoukilové. je jimi soběstačný i pro rodinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.35 (?), 14.1.2015 9:14

Musím se pochlubit. Nejsem žádný zahradník, ale podařilo se mi zasázet ananas, který zakořenil a dneska ráno jsem zjistila, že začíná kvést. Budu mít svůj ananas smiley...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.35 (?), 18.1.2015 17:35

Také mám doma vypěstovaný ananasovník a čekám kdy začne kvést. Jak je ten Váš starý a velký? Díky Olina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.15 (?), 6.3.2015 21:53
Dobrý den, moc bych chtěla poprosit o radu, take pěstuji ananas (vbyteě) mám malý plůdek cca 8cm pořád byl zeleny a z ničeho nic mi zežloutnul, poradil by mi někdo kde je chyba?, nebo je to takhle v pořádku? Myslela jsem že v zime mi plůdek nemůže "dozrat" všude pisi ze rostlinka chce teplo a slunicko coz ted jaksi nikde nevezmu :-(... hlavněpořádneě ani nevím jak jej zalévat :-(každý všude pise něco jiného... budu mocvděčná, děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika