Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

TRPKÉ PLODY Koupil jsem zcela náhodně odrůdu Tipo na dovolené u moře. Hned druhý rok mi roubovaná rostlina dala 12 plodů - k velké radosti. Rostlina je v květináči, na podzim jsem ji dal domů za okno dozrát. První plod změknul už na rostlině, ochutnávka byla zklamání, byl velmi trpký. Ostatní plody jsem otrhal a nechal zrát už mimo rostlinu. Některé "došly", pěkně se vybarvily a změkly. Chuťově byly uspokojivé, trpkost zmizela, jen ve vůni byl jakýsi zbytek trpkosti. Asi dva kusy mám stále, už se nechtějí vybarvit, lehce měknou, trpké zřejmně budou.

Jak je to vlastně se sklizní? Otrhat a nechat dozrát mimo rostlinu? Kdy otrhat? Nechat dozrát na rostlině? Hledal jsem, moc informací dostupných není.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika